אודות

קבוצת אינטוויז'ן הינה חברה למחקר, פיתוח וייצור מוצרים ומערכות מולטידסיפלינריות.

החל משנת 2005 אינטוויז'ן מספקת שירותי הנדסה לפיתוח מערכות מולטידיספינריות, עיצוב מוצר, ייצור, הרכבות, ואינטגרציה לחברות בתחומי הביטחון, מכשור רפואי, הייטק, ואנרגיה. החברה מורכבת מארבע מחלקות- הנדסה, עיצוב תעשייתי, ייצור ואינטגרציה, ומחלקת השמת עובדים באתר הלקוח.  

אנו גאים להיות חברה מוסמכת בתקן ISO9001, בעלי ידע בתחום ISO13485 לפיתוח מכשור רפואי וספקים מורשים של משרד הביטחון, תעשייה האווירית, אלביט וממ"ג.

ה-DNA של אינטוויז'ן מושתת על חשיבה יצירתית, תוך התחשבות במגוון הפרמטרים הדרושים להצלחה.

ב-אינטוויז'ן אנחנו יותר מסתם חברה, אנחנו כוח קולקטיבי של הנהלה בעלת חזון, מנהלי פרויקטים, מהנדסים, מעצבי מוצר, אנשי אינטגרציה והרכבות המוקדשים להפיכת רעיונות פורצי דרך למוצרים יוצאי דופן ולמערכות רב-תחומיות. הכירו את אדריכלי ההצלחה שלנו:

צוות ההנהלה מגלם שפע של ניסיון ומחויבות בלתי פוסקת לחדשנות. הם מנווטים את הספינה, מבטיחים שהפרויקטים שלנו יבוצעו בצורה חלקה והחזון שלנו יתממש. החשיבה האסטרטגית והידע בתעשייה הם אבני היסוד להצלחה שלנו.

מנהלי הפרויקטים שלנו הם הנווטים של המורכבות. הם מצטיינים בתזמון של פרויקטים רב-תחומיים מורכבים, ומבטיחים שהם עומדים בזמן ובמסגרת התקציב. עם הכישורים הארגוניים החזקים והמתודולוגיות הזריזות שלנו הם הכוח המניע מאחורי הצלחת הפרויקט שלנו.

המהנדסים שלנו הם הבסיס ליכולת הטכנית שלנו. מהנדסי מכונות ומהנדסי מערכות, הם יוצרים צוות אדיר. הכישורים הקולקטיביים שלהם כוללים עיצוב מכני, אלקטרומכאניקה, תכנון פלסטי, כלי אנליזות ועוד. החתירה הבלתי פוסקת שלהם למצוינות מתדלקת את החידושים שלנו.

מעצבי המוצר שלנו הם אמני הפונקציונליות. הם מפיחים חיים במושגים, משלבים אסתטיקה עם שימושיות. היצירות שלהם לא רק כובשות חזותית אלא גם פרקטיות. השליטה שלהם בכלי CAD וחשיבה עיצובית מבטיחה שכל מוצר הוא יצירת אמנות.

מומחי האינטגרציה וההרכבה שלנו הם הגיבורים הבלתי מוזכרים מאחורי הקלעים. הם מחברים בקפידה את הרכיבים, ומבטיחים שהמוצר הסופי מתפקד בצורה חלקה. תשומת הלב שלהם לפרטים ודיוק הם אבני היסוד של המערכות החזקות שלנו.

מה שמייחד אותנו הוא הסינרגיה החלקה בין חברי הצוות שלנו. החזון האסטרטגי של צוות ההנהלה שלנו מתיישב בצורה מושלמת עם המומחיות הטכנית של המהנדסים שלנו ועם הכישרון היצירתי של מעצבי המוצר שלנו. שיתוף פעולה הרמוני זה מבטיח שכל פרויקט שאנו מבצעים הוא יצירת מופת.

אנחנו כאן כדי ליצור ולנשום חדשנות לתת פתרונות ולהגשים חלומות

פיתוח מערכות

אנחנו מתמחים בפיתוח מערכות רב-תחומיות לתעשיות האוטומציה, הביטחון ,הרפואה והאנרגיה. אנו מספקים שירותי פיתוח חדשניים ומובילים בחזית הטכנולוגיה והחדשנות. היכרות רבת שנים עם תחומי פיתוח רבים מאפשרת לנו לקחת בחשבון היבטים שונים וחוצי תחומים בתעשייה ובכך ליישם פתרונות פיתוח מגוונים וחדשניים.

למעבר לגלריה של פיתוח מערכות

פיתוח מוצרים

מעל ל 17 שנים אנו נהנים נלהבים לפתח מוצרים עבור לקוחתנו המובילים את עולם החדשנות ועומדים בקדמת התעשייה. צוותינו מורכב ממהנדסי פיתוח ומעצבים תעשייתיים בעלי ניסיון עשיר, מגוון ורחב הגישה הרב תחומית שלנו מאפשרת לצוות המעצבים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם מחלקות ההנדסה השונות, כך שכל היבטי הפיתוח נלקחים בחשבון כגון ארגונומיה, אסטטיקה, עלות ייצור, טכנולוגיות ייצור ועוד בכל שלב בתהליך פיתוח המוצר

למעבר לגלריה של פיתוח מוצרים

שירותי ייצור הרכבה ואינטגרציה

כהמשך ישיר לתהליך הפיתוח אנו מציעים שירותי ייצור, הרכבה, ואינטגרציה של אבות טיפוס, מוצרים ומערכות מולטידיסיפלינריות בסדרות קטנות ובנוניות ויודעים להגיב בזריזות ובמהירות לדרישות ולצרכי הלקוח. כספקים של התעשייה האווירית תהליכי הייצור וההרכבה מתבצעים ברמת הגבוהה ביותר תחת התקנים המחמירים ביותר. אנו משתמשים בתהליכי הייצור וההרכבה במתודולוגיות של בטיחות, אמינות וחקר ביצועים כדי לספק פתרונות איכותיים ביותר ללקוחותינו תוך יעילות מרבית.

למעבר לגלריה של שירותי ייצור

השמת עובדים

שירותי ההשמה שלנו מאפשרים להעסיק במהירות ובקלות מהמהנדסים ומעצבים מנוסים ובהתאם לצורך המדויק של הלקוח ולאורך הזמן הדרוש לו. במקום להשקיע זמן רב ומשאבים בתהליך הגיוס הממושך, אנו מספקים לך את איש המקצוע המדויק והנכון במהירות, וחוסכים זמן וכסף. המהנדסים והמעצבים שלנו מומחים בתחומם, עם מגוון רחב של כישורים ויכולות. אפשר לשכור את השירות עבור פרויקט קצר טווח או תהליך ארוך טווח. לנו יש לנו את הגמישות לענות על הצרכים שלך: מהנדסים מנוסים | זמינות גבוהה | התקשרות לפרק זמן מוגדר | צמצום זמן ועלויות, עלות וסיכון נמוכים יותר | שירותי תמיכה על-ידי מומחים | אופטימיזציה של משאבים.

גלה עוד

תהליך העבודה שלנו

Product definition

OBJ
Brief
Research
Requirements

Conceptual product

SRR
System architecture
Functional perception
Mechanics | Ergonomics | Usability
POC prototype

Design concept

SDR
Industrial design
Mechanical design

Design details

PDR
Industrial design
Mechanical design
Computer prototype
Creating a tangible prototype

Design verification

CDR
Final design prototype
Examination
Integration
Design verification
Optimization

Production

Documentation
List of items
Cost management
Planning for production
Production verification