072-3384808

זה המקום לשבח את חברת אינטוויז'ן אשר הפכה בשנה האחרונה לגוף הפיתוח של חברת מנטיס וויז'ן בכל התחום המכאני והעיצובי. פיתחנו בעזרת אינטוויז'ן מספר מוצרים, בהם את מוצר הדגל שלנו ה-F6.
מוצרינו מצריכים מחשבה הנדסית יצירתית תוך כדי התחשבות בדרישות אופטיות ומכאניות נוקשות, עמידה בתקנים מחמירים, הקפדה על ארגונומיה ועיצוב המוצר ברמה הגבוהה ביותר, והכנת המוצר לייצור סדרתי, וכל זאת תחת לוחות זמנים לחוצים.
אני ממליץ בחום לעבוד עם חברת אינטוויז'ן שכן העבודה איתם כאמור, יעילה, אחראית ומקצועית.

זיו כהן
Mantis-Vision

MORE TESTIMONIALS:

אודי קאוף
מנכ"ל – CTI - Computech Inernational

כבר תקופה ארוכה שאינטוויז'ן משמשת כזרוע הפיתוח של CTI בתחומי העיצוב וההנדסה המכאנית. בתקופה זו אינטוויז'ן הרשימה מאוד ביכולות של חשיבה המצאתית, מתן פתרונות ייחודים, תגובה מהירה ועמידה בלוחות זמנים צפופים. כמו כן, צוות הפיתוח של אינטוויז'ן הראה מקצועיות ושירותיות תוך סנכרון ושיתוף פעולה מלא מול צוות הפיתוח של CTI. אין ספק שאינטוויז'ן תרמה רבות ל CTI בפיתוח מוצרי החברה והתקדמותה.

שוקי ריינמן
מנכ"ל ג'ונסון קלין

כיעד אסטרטגי בחברת ג'ונסון קלין, החלטנו לצאת בליין פרטי של מוצרים מעוצבים וממותגים. לשם כך פנינו לאינטוויז'ן אשר תכננה ועיצבה עבורנו מגוון של מוצרים.
מתחילת העבודה עם אינטוויז'ן, הרגשתי שיש על מי לסמוך. צוות שיודע את העבודה, ויודע להבין בדיוק מה אנחנו צריכים ולאן אנחנו רוצים להגיע.
מרוצים, סומכים ורגועים בעבודה איתם.

בברכה
שוקי ריינמן,
מנכ"ל ובעלים

ניר זהר – צ'קרטק
VP Business Development and Operations Co-Founder

חברת צ'קרטק משתמשת בשירותי של חברת אינטוויז'ן כבר מספר שנים עבור מספר פרויקטים.
אינטוויז'ן עיצבה ותכננה עבורנו מתקנים לזיווד יחידות לאגירת אנרגיה קינטית. בזכות אחת מהן הייתה החברה מועמדת לפרס החדשנות בתערוכת European Utility Week,
ועם העצוב השני זכתה בתחרות eMove360 בקטגוריית 'אגירת אנרגיה לעמדות טעינה מהירה לרכבים חשמליים'.
צוות אינטוויז'ן הינו צוות מקצועי המבין את דרישות הלקוח ויודע לתת מענה מהיר, תוך חשיבה יצירתית ומתן פתרונות חדשניים.
בהחלט ממליץ בחום לעבוד איתם.

Lionel KHELIF
General Manager at G2Metric Israel
"To finalize our system LYNX, system entirely developed by G2Metric, we solicit INTOVISION in order to propose us a design for moving from a prototype to an industrial product. INTOVISION has listened to our needs, implement them and accompany us during industrial production, all in a very short time.
Their expertise, professionalism and good customer listening were strong assets for the success of this project.
Thanks to all the INTOVISION team."
שחר יהודיאל
יזם פרטי

לפני כחצי שנה עלה לי רעיון למוצר והתחלתי לחפש חברות פיתוח.
בגלל שזו הייתה הפעם הראשונה שאני נכנס לתחום, עלו לי המון שאלות ובעיקר חששות..
לאחר המלצה ממכר, בחצי שנה האחרונה עבדתי מול חברת אינטוויזן על פיתוח הרעיון שעלה לי.
מה שבעיקר הרגיע אותי היה המקצועיות והאמינות של הצוות שהסביר ועזר, בכל מה שקשור לפיתוח המוצר ושם דגשים על דברים שאפילו לא ידעתי שצריך.
בגלל שזו הייתה הפעם הראשונה שנכנסתי לתחום הזה עלו במשך הזמן שאלות שלא קשורות רק לפיתוח, גם שם חברת אינטוויזין עזרה בכל שאלה או הפנתה לגורמים הנכונים.
לסיכום .. שמחתי להכיר ולעבוד מול חברת אינטווזין ואני יכול לומר בוודאות שיגיע הרעיון הבא.. כבר לא אצטרך לחפש שוב חברת פיתוח.

אמיר זילברברג
וייז-לאב בע

"כלקוחות ותיקים של חברת אינטוויז'ן אנו רוצים לציין לטובה את המקצועיות והשרות של צוות המנהלים והעובדים. במסגרת מספר פרויקטים, קיבלנו לאורך כל שלבי הפיתוח מענה לשביעות רצוננו המלאה."

פמסון בועז
מנכ"ל KEYPOD

"חברת אינטוויז'ן פיתחה בעבורי שלושה פטנטים אשר אני מפיץ בעולם. החברה ליוותה אותי משלב השרטוט הראשוני ששרטטתי על דף A4 עם עפרון והם ליוו אותי צעד אחר צעד בפיתוח ועיצוב המוצר, השיגו לי מחירים לייצור המוני וסיפקו לי תיק עבודה למוצר המוגמר באיכות ורמה שהביאה אותי להיות המנעולן המצליח בעולם. תודה רבה!"

אבי קוסובסקי
מנכ"ל קוסו טכנולוגיות

"כיזם וכבעלים של חברת קוסו טכנולוגיות שמחתי לעבוד אתכם ולקבל מכם שירות ומסירות אין קץ. הפרויקט של קוסו טכנולוגיות מהווה פריצת דרך בתחום החילוץ מאש והצלחתו מובטחת הודות ליוזמה והמחשבה המקורית והיצירתית של אינטוויז'ן. באינטוויז'ן מצאתי בית של מהנדסים יוצרים ומעצבים החושבים מחוץ לקופסא ומלמדים אותנו הלכה למעשה מהו הראש היהודי. אני ממליץ לחבריי וכן ליזמים להתחיל את סדר יומם העסקי רק בחממת אינטוויז'ן אשר הוכיחה לי פעם אחר פעם כי להצלחת מוצר יש דרך. דרך של חשיבה, דרך של כבוד למקצוע, דרך של כבוד ללקוח ודרך של מקצועיות ללא פשרות."

עמית כינור
Co Founder לודוס מטריאלס

"העבודה עם אינטוויז'ן מומלצת בחום. החברה הוכיחה וממשיכה להוכיח ולהראות זמני תגובה מצוינים, יכולת קבלת ביקורת ויצירת שינויים כתגובה, הבנה עמוקה של צרכי הלקוח ושיתוף פעולה נעים מקצועי ומהנה."

יונתן אסולין
מנהל מוצר באנדרופין מדיקל

"במסגרת עבודתנו עם אינטוויז'ן פיתחה חברת אנדרופין מדיקל מוצר רפואי לתחום האורולוגי עם חברת אינטוויז'ן. העבודה התבצעה לפי תוכנית פיתוח והגדרות אותם מילאה אינטוויז'ן על הצד הטוב ביותר. העבודה השוטפת והזמינות של אורון ורועי הניבה תוצרים מוצלחים הן ברמת פיתוח המוצר והן מבחינת ה IP."

[chatbot]